mama koučing

Tvoj príbeh je dôležitý.
Tvoje túžby, sny, ale i otázky a obavy sú dôležité.
Ty si dôležitá. A záleží na Tebe.
 

Sme maminy

Každá z nás je jedinečná a každá z nás vníma samu seba i svet okolo inak. Všetky nás však spája jedna vec - sme maminy. A celkom často riešime podobné témy ;) Už viac ako dva roky sprevádzam maminky pri rôznych životných výzvach. Väčšinou sa samy seba pýtajú, kto sú okrem "mamy", riešia neistotu zo straty alebo zmeny zamestnania, nové i stratené priateľstvá a vzťahy, svoje očakávania či očakávania okolia, vzťahy s partnerom, vzťahy s dieťatkom, vlastné podnikanie... je toho veľa (niekedy až príliš ;)) o čom sa chceme ako maminy porozprávať. A práve koučing môže maminkám pomôcť spoznať samé seba o trochu viac a pomôcť im nájsť vlastné odpovede.

 
Ako si nájsť čas sama pre seba?
Mám sa vrátiť do zamestnania?
ako ustáť tlak rodiny či okolia?

Mama koučing

Koučing je dôverný rozhovor, v ktorom spoločne objavujeme vašu cestu k vášmu cieľu.

Hľadáme spôsoby ako viete dosiahnuť to, čo chcete.

Koučing vám môže pomôcť pozrieť sa na veci inak, podporiť vás pri hľadaní odpovedí či riešení.

Úlohou kouča je byť vaším partnerom, počúvať, všímať si, poskytnúť spätnú väzbu, ale i výzvu.

Zameriavame sa na podporu vnímania vašich vlastných zdrojov, odkrývanie zažitých presvedčení, nájdenie vášho smerovania či objavenie zmyslu v tom, čo robíte.

O mne

Som ako vy – som maminou dvoch malých nezbedníkov. A práve okamih, keď som sa stala mamou ma inšpiroval začať hľadať odpovede na otázky, ktoré ma zaujímali odjakživa - kto vlastne som, aké sú moje silné stránky, ako sa rozhodujem, čo viem alebo neviem ovplyvniť a najmä kam smerujem. Všetky tieto otázky mi každý deň stále dodávajú neuveriteľnú motiváciu ostať zvedavá, skúšať nové dobrodružstvá, vzdelávať sa, robiť, čo robím, zlyhávať a skúšať to znova. Všetky tieto otázky ma priviedli ku koučingu.
Môj profesijný život odštartoval v zamestnaní v medzinárodnej korporácii a pokračoval na pozícii marketingu a internej komunikácie. Odtiaľ som odišla na materskú dovolenku, získala rekvalifikáciu ako cukrárka, založila som si vlastné podnikanie v oblasti ekovýrobkov, no nakoniec som sa rozhodla splniť si svoj dlhoročný sen – dozvedieť sa čosi viac o fascinujúcej ľudskej psychike. Po takmer dvoch rokoch práce a štúdia na The International Center of Business Coaching som získala akreditáciu (ACC) od Medzinárodnej federácie koučov ICF a spustila vlastnú koučovaciu prax v Petržalskom centre pre rodiny. Momentálne pracujem v krásnych priestoroch Anima Mundi, kde koučujem najmä ženy a maminy a pokračujem na ceste k akreditácii na úroveň PCC.
V roku 2023 som začala pracovať v krásnom Materskom centre Budatko v Petržalke, kde sa stretávam s úžasnými maminkami na týždennej báze.

Kde ma nájdete

V súčasnosti pracujem s mamičkami v Materskom centre Budatko v Petržalke. Prihlasovať na koučing sa môžete pomocou ich registračného systému Semafór.