individuálny koučing

koučing pre individuálnych klientov

 

Každý z nás je jedinečný a na svojej ceste životom prekonávame veľké i malé prekážky. No niekedy môžeme naraziť na výzvu, ktorú nevieme zvládnuť sami. Či už si neviete dať rady s konkrétnou situáciou, alebo sa vám nedarí pri dosahovaní vášho cieľa, koučing vám môže poskytnúť podporu či odpovede.


Koučing je dôverný rozhovor, v ktorom spoločne objavujeme vašu cestu k vášmu cieľu.

Hľadáme spôsoby ako viete dosiahnuť to, čo chcete.

Koučing vám môže pomôcť pozrieť sa na veci inak, podporiť vás pri hľadaní odpovedí či riešení.

Úlohou kouča je byť vaším partnerom v konverzácii, počúvať, všímať si, poskytnúť spätnú väzbu, ale i výzvu.

Zameriavame sa na podporu vnímania vašich vlastných zdrojov, odkrývanie zažitých presvedčení, nájdenie vášho smerovania či objavenie zmyslu v tom, čo robíte.

 
Ako koučka certifikovaná ICF definujem koučing ako rovnocenné partnerstvo medzi koučom a klientom, v ktorom sú obe strany na 100 % zaviazané pracovať na dosahovaní cieľov klienta.
Koučing vnímam ako spoluprácu kouča a klienta prostredníctvom jedinečného rozhovoru s cieľom a štruktúrou. Spoločne skúmame budúcnosť z perspektívy, ktorá je tu a teraz.

O vás

Ste pripravení na zmenu. Chcete na sebe pracovať. Viete, čo chcete, ale neviete ako na to.

Chcete...

...vnímať vlastné zdroje

Každý deň sa chcete prebúdzať s energiou a s chuťou začať nový deň. Chcete cítiť, že máte svoje reakcie pod kontrolou, aj keď okolo vás lietajú tisíce povinností alebo na vás tlačia pocity a myšlienky ako "mal(-a) by si" a "musíš".

...nájsť svoje smerovanie

Chcete sa posúvať vpred. Ste pripravení nájsť svoj vlastný smer, definovať si vlastné ciele. Chcete mať jasnú víziu, zamerať sa na veci, na ktorých vám záleží a mať odhodlanie a vytrvalosť ísť ďalej za tým, čo skutočne chcete.

...objaviť zmysel

Chcete prísť na to, aké sú vaše skutočné priania a motívy, a zosúladiť ich so svojimi rozhodnutiami, činmi a cieľmi. Potrebujete podporu so stanovením svojich priorít, aby ste išli v súlade s nimi a s tým, v čom vidíte zmysel.

Som koučka!

Môj profesijný život odštartoval v zamestnaní v medzinárodnej korporácii a pokračoval na pozícii marketingu a internej komunikácie v jednej z hlavných bánk na slovenskom trhu. Odtiaľ som odišla na materskú dovolenku a následne si založila vlastné podnikanie.

Mám magisterský titul v odbore marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského; osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania "Cukrárka"; a certifikát Diploma in Business Coaching vydaný inštitúciou The International Center of Business Coaching. Som certifikovaná koučka ICF na úrovni ACC s viac ako 100+ hodinami praxe a 175+ hodinami vzdelania v oblasti koučingu. V rámci koučovacej praxe pokračujem ďalej na ceste k akreditácii na úroveň PCC.

Ako profesionálna koučka so vzdelaním akreditovaným Medzinárodnou federáciou koučov (International Coaching Federation) spĺňa moja práca s klientmi štandardy ICF, pričom sa riadim Etickým kódexom kouča; moji klienti sa v rámci procesu koučovania môžu spoľahnúť na diskrétnosť a profesionálny prístup.

Pracujem v slovenskom a anglickom jazyku, mám skúsenosti s medzinárodnými klientmi z celej Európy a Severnej Ameriky.

Viac informácií nájdete v dokumente Coaching Framework (v anglickom jazyku) priloženom nižšie.

O nás

Ak vás koučing oslovil a chceli by ste ho vyskúšať, kontaktujte ma a naplánujeme si tzv. zoznamovacie stretnutie ;)

Na ňom sa porozprávame a preberieme vaše ciele, očakávania, otázky alebo čokoľvek, čo vás o koučovaní zaujíma. Ja sa s vami podelím o svoj pohľad na koučing, o to, čo vám viem alebo neviem ponúknuť v rámci koučingového procesu. Bude to priestor na zodpovedanie akýchkoľvek vašich otázok.

Zoznamovacie stretnutie zvyčajne trvá pol hodiny a je zadarmo. Je možné ho absolvovať aj online.

Ak sa potom vy aj ja rozhodneme, že koučing je pre vás tým správnym krokom, dohodneme si náš prvý koučing, na ktorom začneme pracovať. Môžeme sa dohodnúť na jednom alebo viacerých stretnutiach, rozhodnutie je na vás. Ak na zoznamovacom stretnutí zistíme, že koučing pre vás nie je to pravé, žiadny problém; v tom prípade budeme považovať náš rozhovor za príjemnú skúsenosť spoznávania nových ľudí :)

Jedno stretnutie

Pre klientov bez predchádzajúcich skúseností s koučingom alebo pre klientov so skúsenosťami, ktorí hľadajú len "pošťuchnutie".


1x 60 minút

osobne/online

Cena: 60 €


Balík stretnutí

6 stretnutí pre hlbšiu prácu, kedy vám koučing môže pomôcť na ceste k vašim cieľom, podporiť váš osobný rozvoj a priniesť zmeny do osobného života.


6x 60 minút

osobne/online

 podpora 3 mesiace cez e-mail

Cena: 320 €

Individuálny plán

Ak by ste mali záujem o personalizovaný balíček presne podľa vašich predstáv, neváhajte ma kontaktovať s vlastnými preferenciami.


30-60 minútové stretnutia

osobne/online
podpora cez e-mail

Cena: dohodou

Ak ste maminka na materskej dovolenke alebo momentálne študujete a uvedené ceny sú nad rámec vašich možností, neváhajte ma, prosím, kontaktovať kvôli úprave ceny.

Referencie

Petra Mečárová

Zakladateľka a PR manažérka Komunikačnej agentúry 5ka

Koučing s Andreou Meredith je zážitok - zažila som profesionálny prístup, časovú flexibilitu, empatiu a citlivý a vnímavý prístup. Každý deň si ďakujem, že som sa rozhodla pre koučing s Andreou. Prešľapovala som na jednom mieste, nevedela som sa pohnúť vpred. Táto žena ma dokázala nasmerovať, trpezlivo mi načúvať a pomohla mi v tom chaose a neistote nájsť samu seba. Dnes presne viem, čo chcem, aj čo nechcem. Vďaka nej kráčam sebaisto svojou cestou. Ďakujem!

Elena Bročková

PR & Event manažérka

Ďakujem za pochopenie, empatiu, dôveru, diskrétnosť a otázky, ktoré mi pomohli nájsť cestu, ktorá mi vyhovuje. Podľa mojich skúseností má Andrea výnimočný dar počúvať aj medzi riadkami a veľmi dobre klásť otázky, na ktoré si človek sám odpovie. Koučing s Andreou mi pomohol vyjasniť si pracovné smerovanie a upratať si svoje myšlienky. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu!

Sofia P.

Absolventka Filozofickej fakulty Univerzity Komenského

Ku koncu štúdia som pociťovala, že mi chýba jasný obraz o mojej budúcnosti, ďalších krokoch a možnostiach, ako začať kariéru. Moja kamarátka mi odporučila Andreu. Andrea mi pomohla nájsť odpovede prostredníctvom našich príjemných, ale náročných spoločných sedení. Andreu by som odporučila každému, kto je pripravený vo svojom živote urobiť ďalší krok a najmä je pripravený na zmenu.

michaela s.

Materská dovolenka

Mala som veľké šťastie, že som v našom komunitnom centre v Petržalke našla niekoho, ako je Andrea! Bola flexibilná a prispôsobovala sa mi v časoch, kedy sme sa mohli stretnúť popri mojich troch deťoch. To, že je tiež mamou a vedela pochopiť, aké ťažké je začať sa opäť sústrediť na svoje ciele, bolo na nezaplatenie. Určite som si začala viac uvedomovať niektoré veci a začalo sa mi dariť trochu viac prioritizovať aj starostlivosť o seba, za čo som jej veľmi vďačná!

Kontakt

 
Adresa

AnimaMundi

Karpatská 9

Bratislava

811 05

Slovensko

 

OTVÁRACIE HODINY

Štvrtok  8:00 - 18:00

Online stretnutia sú možné po vzájomnej dohode v utorky a v stredy popoludní. Online stretnutie prebieha na platforme Zoom.

e-mail
 
tel. č.