ammade

andrea meredith made

 

Sójová sviečka

mäta

9.90€

Minimalistická a elegantná, vhodná pre každého, kto chce rozvnoňať domov sviežou a chladivou vôňou. Esenciálny olej z mäty priepornej pôsobí priaznivo pri únave a strese, podporuje pamäť a pomáha i pri bolesti hlavy.

Sójová sviečka

citrónová tráva

9.90€

Ak hľadáte blikotavého spoločníka ku knihe a horúcemu bylinkovému čaju, práve ste ho našli ;) Hlboká trávovito citrónová vôňa posilňuje a upokojuje nervový systém, pomáha zmierniť stres a podporuje dobrý spánok.

Sójová sviečka

malá

2.90€

Malé sviečky vás potešia svojou veľkosťou i vôňami. Vyberte si chladivú mätu, sviežu citrónovú trávu či čistú sójovú sviečku bez vône. Škrtnite zápalkou a nechajte sa preniesť do sveta tepla, bezpečia a pohody...

Sójová sviečka

upcyklovaná

5.90€

Ručne odlievaná sviečka do nádoby, ktorá ešte vie zahorieť novým plameňom ;) Rozmer udržateľnosti dáva tejto sviečke jej unikátnosť, esenciálny olej si môžete zvoliť podľa vlastného výberu. Hmotnosť zvyčajne 90-100g.
 
V prípade záujmu o sviečku ma, prosím, kontaktujte na info@andreameredith.sk.

Sviečky sú ručne odlievané s láskou. A radosťou :) Majú čisto prírodné zloženie, sú vyrobené z dvoch zložiek: sójového vosku EcoSoya (90%) a esenciálneho oleja (10%). Sviečka s hmotnosťou 90g (veľká a sviečka v znovuvpoužiteľnej nádobe) horí približne 20 hodín. Malé sviečky majú hmotnosť 30g a dobu horenia približne 7 hodín. Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Sviečku nechajte vždy horieť minimálne tak dlho, kým sa roztaví celá horná vrstva. Predídete tak vzniku nežiaducej priehlbiny vo vosku. Pre optimálne horenie je vhodné knôt pravidelne zastrihávať na odporúčanú dĺžku 0.5 cm.

Vianočné sviečky

Korenistá teplá vôňa cédrového dreva a škorice so stredným tónom muškátového orieška s klinčekom, doplnená sviežosťou citrusu a mäty.

Vianočná sójová sviečka

VIANOČNÉ BALENIE ZAHŔŇA SVIEČKU SO ZLATÝM VRCHNÁKOM, ŠKATUĽKU ZÁPALIEK A KRABIČKU S VIANOČNÝM MOTÍVOM.

Cena vianočného balenia je 12,90€. Sviečka má drevený knôt, takže jej plameň tlie a je mäkší ako pri bavlnenom knôte. S hmotnosťou cca 100g horí približne 20 - 25 hodín. Zloženie: sójový vosk EcoSoya (90%) a zmes esenciálnych olejov "Vianoce".

Vianočná sójová sviečka malá

VIANOČNÉ BALENIE ZAHŔŇA SVIEČKU, ŠKATUĽKU ZÁPALIEK A KRABIČKU S VIANOČNÝM MOTÍVOM.

Cena vianočného balenia je 5,90€. Sviečka má bavlnený povoskovaný knôt. S hmotnosťou cca 25g horí približne 5 hodín. Zloženie: sójový vosk EcoSoya (90%) a zmes esenciálnych olejov "Vianoce".